Search Jobs

Job Cart (0)
View Job Cart

Programátor PLC

160702
Czech Republic
January 31, 2024

Náplň práce:

  • Tvorba nových systémů
  • Oživování strojních zařízení, komunikace s dodavateli
  • Schopnost kombinace práce ve vývoji a realizaci projektů
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů, podílení se na výzkumné práci

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ – elektrotechnika, elektronika, komunikační a řídící technika
  • praxe v oboru programování 2 roky
  • znalost řídících systémů PLC Siemens
  • znalost programových jazyků
  • znalosti automatizační techniky
  • znalost Microsoft Office
  • ŘP sk. B
  • angličtina slovem a písmem
  • ochota cestovat k zákazníkům v rámci EU
  • zaškolení v Belgii 3-6 měsíců

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Práce v prosperující mezinárodní společnosti – zaškolení v sesterské společnosti v Belgii
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Práce z domova 2 dny v týdnu (po zkušební době a po plném zaškolení)
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. plat, služební automobil i pro soukromé užití, dobrá káva na pracovišti
  • Místo pracoviště: Podivín
  • Nástup možný ihned