Search Jobs

Job Cart (0)
View Job Cart

Manažer marketingu

161068
Czech Republic
April 11, 2024

Jako manažer marketingu pro Evropu jste zodpovědný za realizaci celkové marketingové strategie společnosti, administrativní úkoly a digitální posílení značky Scott v Evropě. Ačkoli se primárně zaměřujete na trh manipulační techniky, tato pozice je také zodpovědná za řízení regionálních marketingových aktivit pro další produkty a značky Scott, včetně BladeStop v Evropě.

Náplň práce:

  • Zpracování marketingovvých strategií specifických pro dané odvětní
  • Odpovědnost za řízení cílených marketingových kampaní s cílem generovat potencionální zákazníky ve všech relevantních odvětvích
  • Zvyšování povědomí o značce "Scott" i o všech souvisejících produktových značkách
  • Vytváření a spravování veškeroho digitálního a písemního marketingového obsahu (emaily zákazníkům, interní a externí bulletiny, brožury, videa, bannery a propagační materiály společnosti)
  • Plánování a organizace firemních veletrhů a marketingových akcí vč. náborových akcí v rámci Evropy
  • Vytváření a zveřejňování obsahu na sociální sítích
  • Koordinace a údržba marketingových materiálů na stránkách společnosti
  • Aktualizace veškerého marketingového obsahu
  • Tvorba prezentací a další marketingové dokumentace společnosti
  • Poskytování měsíčních a čtvrtletních marketingových a finančních reportů
  • Aktualizace marketingového kalendáře
  • Spolupráce s asistentkou marketingu

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ – marketing, marketingová komunikace
  • Předchozí praxe na obdobné pozici min. 5 let podmínkou
  • Angličtina slovem a písmem (min. C1) podmínkou
  • Znalost němčiny a francouzštiny výhodou
  • Znalost programů Adobe Creative Cloud (Illustrator, Indesign, Photoshop)
  • Znalost Google Adwords, Google analytics, obsahového marketingu
  • Znalost sociálních médií (LinkedIN, FB, Instagram, ....)
  • Znalost Microsoft Office
  • Znalost procesu marketingových kampaní výhodou
  • Kreativní myšlení a smysl pro detail
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, flexibilita, týmový hráč
  • Odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B
  • Ochota cestovat v rámci EU

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Práce v prosperující mezinárodní společnosti
  • Práce z domova 2 dny v týdnu (po úplném zaškolení)
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenkový paušál, 25 dnů dovolené, 13. plat, služební automobil i pro soukromé užití, kurzy angličtiny zdarma, dobrá káva na pracovišti
  • Místo pracoviště: Podivín
  • Nástup možný ihned

Pokud vás zaujala tato pozice, pak nám neváhejte zaslat svůj životopis v českém i anglickém jazyce na email personalni@scottautomaiton.cz